Bussmann CCP-3-100CF - 3 Pole Comp Ckt Protector 600Vdc 100A, 051712295376
• Brand: Bussmann Eaton Cooper Fuses
• Part Number: CCP-3-100CF
• Ship Weight: 0.00lbs
• Seller: A-I Consolidated
• Keywords: CCP-3-100CF, Bussmann, 3 Pole Comp
• Category: Electronics > Circuit Boards & Components > Passive Circuit Components
Bussmann CCP-3-100CF - 3 Pole Comp Ckt Protector 600Vdc 100A, 051712295376, Carton Quantity: 2.