Bussmann RM25060-1CR - Fuse Block, Class R, 250V 60A, 1 Pole, 051712511360
Click To Enlarge
Order In Multiples of: 12
Order In Multiples of: 12
• Brand: Bussmann Eaton Cooper Fuses
• Part Number: RM25060-1CR
• Ship Weight: 0.00lbs
• Seller: A-I Consolidated
• Keywords: RM25060-1CR, Bussmann, Fuse Block, Class
• Category: Electronics > Circuit Boards & Components > Passive Circuit Components
Bussmann RM25060-1CR - Fuse Block, Class R, 250V 60A, 1 Pole, 051712511360, Carton Quantity: 12.