Bussmann RM60030-3CR - Fuse Block, Class R, 600V 30A, 3 Pole, 051712511568
Click To Enlarge
Order In Multiples of: 4
Order In Multiples of: 4
• Brand: Bussmann Eaton Cooper Fuses
• Part Number: RM60030-3CR
• Ship Weight: 0.00lbs
• Seller: A-I Consolidated
• Keywords: RM60030-3CR, Bussmann, Fuse Block, Class
• Category: Electronics > Circuit Boards & Components > Passive Circuit Components
Bussmann RM60030-3CR - Fuse Block, Class R, 600V 30A, 3 Pole, 051712511568, Carton Quantity: 4.