Bussmann RM60030-3PR - Fuse Block, Class R, 600V 30A, 3 Pole, 051712511537
Click To Enlarge
Order In Multiples of: 4
Order In Multiples of: 4
• Brand: Bussmann Eaton Cooper Fuses
• Part Number: RM60030-3PR
• Ship Weight: 0.00lbs
• Seller: A-I Consolidated
• Keywords: RM60030-3PR, Bussmann, Fuse Block, Class
• Category: Electronics > Circuit Boards & Components > Passive Circuit Components
Bussmann RM60030-3PR - Fuse Block, Class R, 600V 30A, 3 Pole, 051712511537, Carton Quantity: 4.