Bussmann RSFB1006 - Red Spot Fuse bank 100A 660V Ac 6 Way
• Brand: Bussmann Eaton Cooper Fuses
• Part Number: RSFB1006
• Ship Weight: 0.01lbs
• Seller: A-I Consolidated
• Keywords: RSFB1006, Bussmann, Red Spot Fuse
• Category: Electronics > Circuit Boards & Components > Passive Circuit Components
Bussmann RSFB1006 - Eaton red spot Fuse bank 100a 660v ac 6 way Carton Qty 1 051712419123 Country of Origin: HU.