Bussmann RSFB2006 - Red Spot Fuse bank 200A 660V Ac 6 Way
• Brand: Bussmann Eaton Cooper Fuses
• Part Number: RSFB2006
• Ship Weight: 0.01lbs
• Seller: A-I Consolidated
• Keywords: RSFB2006, Bussmann, Red Spot Fuse
• Category: Electronics > Circuit Boards & Components > Passive Circuit Components
Bussmann RSFB2006 - Eaton red spot Fuse bank 200a 660v ac 6 way Carton Qty 1 051712419154 Country of Origin: HU.